Berita Hiburan, Galeri Foto

Figura terkenal antarabangsa tanpa solekan, nampaknya mereka masih cantik seperti di dalam televisyen!

Figura terkenal antarabangsa tanpa solekan, nampaknya mereka masih cantik seperti di dalam televisyen!

Bukan mudah untuk menjadi public figure. Setiap gerak geri seolah-olah diperhatikan orang, setiap yang dilakukan pasti menjadi ikutan terutama bagi remaja. Pakaian, gaya atau mungkin cara berjalan seringkali menjadi ikutan peminat. Mereka juga seringkali berhadapan dengan orang ramai atau peminat sehingga membuatkan mereka harus tampil cantik, bergaya dan kemas.

Nampaknya bukan mudah menjadi personaliti popular. Di sebalik solekan mereka sebenarnya ada wajah asli yang tersembunyi. Mungkin ada artis tidak boleh keluar tanpa apa-apa solekan. Mungkin kerana sudah terbiasa dengan solekan mereka tetap akan memakai solekan walaupun ringkas ketika keluar. Namun begitu, ramai juga tidak kisah untuk mendedahkan wajah sebenar mereka tanpa apa-apa solekan.

Lighat gambar-gambar di bawah, artis Hollywood tanpa solekan di Instagram. Tanpa photoshop atau solekan tebal mereka tidak kisah berkongsi gambar mereka. Anda rasa mereka masih cantik sama seperti ketika mereka menggunakan solekan?

#1 Beyonce

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

#2 Christy Turlington Burns

#3 Gwyneth Paltrow

full of healing power. #iLoveWater #WorldWaterday @drop4drop

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

#4 Jennifer Aniston

Best #friends #no makeup #girl-time 👫

A post shared by C H R I S M C M I L L A N (@mrchrismcmillan) on

#5 Cameron Diaz

#6 Liv Tyler

🎥#theleftovers🎥 Our amazing director Pete Berg

A post shared by Liv Tyler (@misslivalittle) on

#7 Jessica Alba

#8 Natalia Vodyanova

#9 Milla Jovovich

#10 Adriana Lima

To be the best got to make it rain baby! Let's go! 👊💪#TeamLima #Timemagazine #boxing

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

#11 Bar Refaeli

Missing Thailand. #nofilter #vacation #relax

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

#12 Maria Sharapova

#mariasharapova #sochi2014

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova_) on

#13 Cindy Crawford

Birthday lunch with @randegerber. Thanks babe!

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

#14 Drew Barrymore

There's a daisy in my drink ! And @flowerbeauty on my nails #cheers #bluehillfarm

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

#15 Madonna

#16 Uma Thurman

Happy

A post shared by Uma Thurman (@ithurman) on

#17 Gisele Bündchen

#18 Heidi Klum

Good morning

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

#19 Ariana Grande

Kredit gambar: bkstginstagram/ arianagrande

Era Baru

ANDA JUGA MUNGKIN SUKA

Pilihan Editor

loading...